Gruine - Lankstūs sprendimai Jūsų verslui

Switch to desktop Register Login

Apie Mus

UAB “Gruinė“ yra viena iš nedaugelio Pabaltyje veikiančių tualetinio popieriaus, popierinių rankšluosčių, servetėlių bei nosinaičių gamintojų. Savo klientams galime pasiūlyti tiek buities gaminius, skirtus namų vartotojams, tiek ir pramoninius produktus didesnėms organizacijoms.

Produkcija tiekiama tiesiai iš Kaune esančios gamybos bazės, kas užtikrina patrauklias produktų kainas. Tai įvertino ir didžiausi Lietuvoje veikiantys prekybos tinklai, su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienerius metus.

Pagrindinis mūsų pranašumas – gamybos proceso lankstumas. Turimos technologijos leidžia gaminti įvairių parametrų popieriaus gaminius pagal klientų reikalavimus. Tai ypač naudinga įmonėms, dalyvaujančioms įvairiuose konkursuose, prekiaujančioms nestandartiniais produktais ar norinčioms kurti savo nuosavą prekinį ženklą.

Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams kokybiškus produktus itin konkurencingomis kainomis. Nesvarbu kas esate – viešoji įstaiga, prekybininkas ar valymo paslaugas teikianti įmonė – kreipkitės į mus ir mes rasime abiems pusėms naudingus sprendimus.